Akcesoria do aut ciężarowych

Praca kierowcy samochodu ciężarowego jest bardzo ciężka. Wiąże się ona z ciągłym przebywaniem w podróży oraz z rozłąką z najbliższymi ludźmi. Aby praca kierowcy przebiegała nieco milej i była łatwiejsza, warto wyposażyć swoją kabinę w ciekawe gadżety motoryzacyjne. Co warto mieć w ciężarówce udając się w długą trasę?

500photos.com

Najważniejsze gadżety

Podstawową sprawą jest porządek w kabinie kierowcy. Warte uwagi są więc te akcesoria do ciężarówek, które pozwolą nam go utrzymać. Dobrze jest się zaopatrzyć w śmietnik do kabiny, organizer czy solidną teczkę na dokumenty, które trzeba przy sobie posiadać.

W kabinie warto mieć również narzutę na łóżko oraz zasłonki. One pozwalają cieszyć się snem nawet w ciągu pogodnego, jasnego dnia.

Akcesoria ozdobne

To coś dla prawdziwych truckersów. Ozdobne klaksony – fanfary, podświetlane tablice z imionami najbliższych czy inne ozdoby do ciężarówki pozwalają uczynić ją nieco bardziej przyjazną, nieco bardziej „swoją”.

Nasze części i akcesoria

W naszej ofercie znajdują się również części do tirów. W szczególności te, które ulegają awarii najczęściej. Kupując u nas masz pewność, że wybrałeś produkty najwyższej jakości. Nasze części do aut ciężarowych pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *